Biz Kimiz

Hakkımızda

Firmamızın temeli 1977 senesinde Bursa’da atılmıştır. Demir doğrama işleri ile temeli atılan firmamız daha sonra alüminyum üzerine çalışmalarda bulunmuştur. 1992 yılında bünyesine PVC doğrama eklenmiştir.

Firmamız tüm taahhüt ve yatırım projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir. Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmıştır.

Günümüzde Bursa cam balkon, alüminyum doğrama, ve bir çok yapı tamirat dekorasyon alanında başarılı projelere imza atan firmamız uyguladığı uygun fiyat politikası ile de adından çokça söz ettirmektedir.

şirketimiz logo

Çalışma Alanlarımız

tabicon1 | bursa kış bahçesi

Yapı Tadilat

Firmamız Bursa cam balkon sistemleri üzerindeki başarılı projeleriyle sizlere değer katıyor. Ayrıca Bursa’da alüminyum doğrama işlerini de layığıyla yere getiren firmamız uygun fiyat politikası ile sizlere hizmet vermekte.

tabicon1 | bursa kış bahçesi

İç & Dış Cephe Renovasyonları

İç ve dış cephe bakım dekorasyonu ile evinizi ve siz değerli müşterilerimizi monotonluğun dışında tutuyoruz.

tabicon1 | bursa kış bahçesi

Peyzaj Mimarlığı

Çevre düzenleme işleri ile de varolan sıkıntılarınızın üstesinden gelirken , gelecekte başınıza gelme ihtimali olan çoğu sıkıntının önüne geçiyoruz.

tabicon1 | bursa kış bahçesi

Otomatik Kapı Sistemleri

Birçok özel kuruma ve devlet kurumuna bu alanda da hizmet vermekteyiz.